Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most mutottek negyed oraja...

Most mutottek negyed oraja ebredtem fel. Miert sirtam miutan felkeltem?

Figyelt kérdés
Kaptam egy batoritot elotte de akkor mar nagyon kaba voltam.Aztan bevittek kaptam altatot majd most hoztak vissza es arra keltem hogy ebresztgetnek es en meg sirok.Volt baratommal almodtam akit meg mindig szeretek es hianyzik..A hasam is faj infuziora minek kotottek ra?Itt senki mast nem kotottek pedig mindenkinek ugyanezt csinaltak.. Konizacios mutetem es mehkaparasom volt mehnyakrak gyanuja miatt. Koszi 18/L
2014. okt. 16. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor abortuszom volt, én is sírtam, mikor felébredtem. Nem tudom miért, nem voltam szomorú. Lehet hogy az altatás mellékhatása.
2014. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az altatás utáni ébredés egészen különböző érzelmi reakciókat tud kiváltani az emberekből. Nem egyszer voltam már kórházban és találkoztam már olyannal is aki dalolászott. Lehet kivagy száradva és azért kapsz infúziót, de szerintem nyugodtan kérdezd meg valamelyik nővérkétől. Kívánom a legjobbakat és mielőbbi gyógyulást!
2014. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hahalisten nekem nem abortuszom volt...bar ez a Mehnyakrakos sem Jobb...
2014. okt. 16. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!