Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek vannak térd problémá...

Valakinek vannak térd problémái? Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés
5-10 évvel ezelőtt voltam már orvosnál a térdemmel. Akkor nagyon fájt minden mozdulat. Kiderült h porckopásom van. Kaptam gyógyszert ami segített és utánna egy ideig jóvolt. Utánna hol fájt hol nem. Azonban észre vettem h a térdkalácsom eléggé mozog. Mármint oldalra. Olyan mintha nem tartaná semmi. Ha oldalra fordulok nagyon sokszor a térdem "ott marad" ami elég kellemetlen. E mellett ha legugolok nagyon hangossan és fájdalmassan ropog. Nem tudom mitől van ez. Van értelme elmenni orvoshoz vagy házilag is lehet valamit kezdeni vele!? Volt valakinek ilyen vagy hasonlo problémája?

2014. okt. 16. 20:01
 1/1 anonim válasza:
Nekem volt térd problémám és már több mint 3 éve nem guggolok le, ez van, megszoktam. Ínszalag sérült a térdemben és fél évig rá se tudtam állni, be volt dagadva és fájt. De egy ismerős reumatológus elküldött fizioterápiára, kezelésekre és az segített. Szerintem elmehetnél egy szakorvoshoz.
2014. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!