Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fontos, menjek orvoshoz?

Nagyon fontos, menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Sajnos candidás vagyok eléggé, kaptam az orvostól flucohexal kapszulát és candida diétát javasolt. Ez már 3. napja volt, azóta candida diétázom, viszont nekem a candida miatt ment a hasam, ami azóta is fennáll. Menjek el hasmenéssel az orvoshoz, vagy fog javulni? Már 3. napja napi 5-7x megy a hasam, kiszáradhatok?
2014. okt. 17. 08:46
 1/4 cabriobarat válasza:
Szerintem menj orvoshoz mindenképp.Kiszáradhatsz simán.
2014. okt. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gasztroenterológushoz menj.Majd eldöntik szükség van-e tükrözésre.


Nem ijesztgetés mondom, de kiszáradhatsz.Nem tudom ezt hogy kell mondani, de az ásványi anyag háztartásod felborulhat. Csökkenhet:só(nátrium+kálim), magnézium...stb. Vegyél olyan ásványvizet ami több az elektolit. pl. mentes balfi

2014. okt. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mondtam anyának, hogy elmegyek vele orvoshoz, de azt mondta feleslegesen megyek, mert a mi háziorvosunk úgyis csak hasfogót fog ajánlani. Tényleg nagyon rossz háziorvosunk van, amikor apának trombózisa volt, és elment vele a háziorvoshoz, akkor azt mondta, hogy az nem trombózis, és ajánlott neki valami krémet rá. Aztán nem javult tőle... ezért elment az ügyeletre, ahonnan egyből kórházba került, mert bizony trombózisa volt...

Nem tudom mit kéne tenni :/

2014. okt. 17. 11:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Szedjál széntablettát és igyál sok folyadékot, egyél leveseket, akkor nem fogsz kiszáradni, ha széntablettára sem múlik, akkor menj el az orvoshoz.
2014. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!