Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen vitamint érdemes...

Milyen vitamint érdemes szedni egy legyengült szervezetű embernek?

Figyelt kérdés

Nemrég kiderült pár táplálék intoleranciám, néhány hete tartom az étrendet emiatt, viszont gyanítom, hogy vitamin- és ásványianyag-hiányom lehet.

2 hete elkaptam egy vírust, és nem akar elmúlni. Régóta vannak emésztési problémái, ezért le van gyengülve a szervezetem.

Mit szedjek, hogy megerősödjön kicsit?



2014. okt. 18. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Peak Vitamin A-Z én most kezdetem egy hete,kb ugyanezért ha jön a tél nyomok mellé 500mg C-vitamint is majd. Nem tudok véleményt mondani,ártani biztos nem árt. Jó árban adják most,és sok jót írtak róla akik régebb óta szedik.
2014. okt. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Multivitamint én is elkezdtem, meg C vitamint is, de utóbbi állítólag nem túl jó olyanoknak, akiknek gyomorpanaszai vannak.
2014. okt. 18. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:
normaflore-t
2014. okt. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!