Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eleinte a nemi szerv körül...

Eleinte a nemi szerv körül éreztem. Későb már szinte mindenhol a testemen néha a fülem mögött is. Mintha valami féle kis élőlények lenének, bolha vagy ilyesmi de nem lehet látni mégis érzem a jelenlétüket. Mivel lehet eltűntetni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Nemi szervnél:lapostetű

Fülnél:tetű

2010. jan. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és akár a hátamon is mászkálhatnak, vagy a talpamon?
2010. jan. 24. 14:51
 3/10 anonim ***** válasza:
sztem bebeszéled magadnak
2010. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és úgy tudom hogy tetű kopasz emberen nincs
2010. jan. 24. 14:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Rühatka is lehet, bár elég ritka a mi körülményeink között, tul.képpen bárhol elkaphattad. Akkor viszont látszanak a halvány, gyöngyházfényű csíkok a bőrön - ezek a bőr alatti járataik.

Szerintem menj el bőrgyógyászhoz, ő majd nagyítóval alaposan megvizsgál.

Ha nem "lakód" van, akkor pedig lehet allergia, vagy akár idegrendszeri eredetű is ez a bizsergős-mászós érzés.

2010. jan. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak bebeszéled magadnak. Egyszer egy iszonyú koszos helyen voltam osztálykirándulni, és rettegtem, hogy valami kis undormány rámmászik, persze egész éjjel úgy éreztem hogy ezer meg ezer pók stb. mászkál rajtam, futkosnak a hátamon, de nem volt semmi, csak képzelődtem szerencsére:D
2010. jan. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
csak annyit jegyeznék meg,hogy a "mi" körülményeink esetén is sajnos előfordul rüh.Az 1es villamoson kapta el pár éve egyik ismerősöm:S Nem lehetünk elég óvatosak:S
2010. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nem lehet látni, akkor lehet, hogy nincs is ott kis élőlény. Viszket? Csipés?

Lehet, hogy csak kiszáradt a bőröd és az viszkethet.

2010. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem szokot viszketni csak érzem hogy mászkálnak
2010. jan. 24. 18:32
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon ritkán érzek csípést
2010. jan. 24. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!