Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit és hogyan sugároz a Mikró?

Mit és hogyan sugároz a Mikró?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha rossz kategória!

Arra lennék kiváncsi, hogy mi surlódik stb..

Mennyi méterig mennek el a rákkeltő sugarak?

Egyéb tulajdonságok?



2014. okt. 21. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi méterig terjednek? Nos látod benne azt a fémrácsot? Az fogja fel őket, hogy ne terjedjenek. A tévéből meg nem jön halálsugár. A wifitől meg nem fáj a fej. Bár az nem lenne rossz, ha agyban fognánk a netet.
2014. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A sütő 2,45 GHz-es rádióhullámok segítségével forgatja és rezgeti a melegítendő anyag dipólusmolekuláit, aminek következtében súrlódási hő fejlődik és ez melegíti fel az ételt.

Továbbiakban? [link]

2014. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A mikróban a vizmolekulák súrlódnak egymáson (ezt nevezik melegítésnek).

A mikróban nincsenek rákkeltö sugarak.

A mikrohullámú sugarak a mikróban maradnak, azért van ugyanis benne a fémrács, mert azon nem tudnak átjutni.

2014. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az én mikróm tetejére még oda is van írva, hogy nem szabad hozzáérni, ha megy.

én őszintén szólva kerülöm. csak a lakótársaim miatt van, de én sohasem használom, és ha megy, akkor is távol tartom magam tőle.

kicsit utánaolvastam, én nem bízom benne.

én rendes fazékban melegítem az ételt.

2014. okt. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!