Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy kis helyiségben fokozat...

Ha egy kis helyiségben fokozatosan emelem a szén-dioxid mennyiségét, és ülő v. fekvő testhelyzetben vagyok, akkor ez fájdalommentes halálhoz vezet? Elalszok és nem kelek fel többé?

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom felléphet szédülés, hányinger, de valszeg fájdalommentes... De miért kérdezed? Ugye nem akarsz ártani senkinek, főleg magadnak nem?
2014. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Halálosan belefáradtam az életbe ...
2014. okt. 22. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg tudlak érteni, voltam már hasonló helyzetben, de hidd el, megéri folytatni. :)
2014. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem. Ha túl magas a széndioxid szintje, akkor fuldokolni kezdesz.

Egyébként minden "hogyan legyek öngyilkos kérdésre" három válasz van:

1. Nincs biztos módszer. Csak olyan amitől vagy meghalsz, vagy életed végéig nyomorék leszel.

2. Nincs fájdalommentes módszer.

3. Nincs olyan probléma, amit ma megoldhatatlannak érzel, és holnap is ugyanúgy megoldhatatlannak látod.

2014. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"1. Nincs biztos módszer. Csak olyan amitől vagy meghalsz, vagy életed végéig nyomorék leszel.

2. Nincs fájdalommentes módszer.

3. Nincs olyan probléma, amit ma megoldhatatlannak érzel, és holnap is ugyanúgy megoldhatatlannak látod."


Az első kettővel (még csak-csak) egyet tudok érteni, viszont a harmadik szerintem nem igaz. Van olyan probléma, ami ma is, és holnap is megoldhatatlan.

2014. nov. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!