Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Híg széklet és bélgörcs, mi...

Cs.betti kérdése:

Híg széklet és bélgörcs, mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja híg, nyálkás a székletem, és bélgörcseim is vannak, hajnalban is felkelek a fájdalomra, és azonnal mennem kell kakálni. A mai nap már a bal alsó bordámnál is szúrkál a hasam, illetve hátul a derekamnál is olyan néha minta meg akarna jönni. Már voltam orvosnál, de egy kis normaflort meg b6 ot írt fel. Nem lett tőle jobb... Hétfőn visszamegyek. De addig is jó lenne tudni kb mi van velem.

2014. okt. 23. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Fertőzés lehet. Bólus astringens és Gasztro 825 probiotikum kellene rá. Nekem ezt adta a doki ilyen tünetekre.
2014. okt. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Augusztusban volt egy bélgyulladásom, és lahat hogy ez annak a matadványa, vsak gyanús hogy ilyen sokáig megmaradt.
2014. okt. 23. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!