Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet hogy irgalmatlanul...

Mitől lehet hogy irgalmatlanul izzadok, és milyen orvoshoz lehet ezzel fordulni?

Figyelt kérdés

Mindig is brutálisan tudtam izzadni, általában ha fciztunk haverokkal a kapuban jobban leizzadtam mint a legaktívabbak a pályán. Ezt részben betudtam annak hoyg kövér voltam, de akkor is úgy gondoltam hoyg nem teljesen normális.


Február óta fogytam 20 kilót most olyan 84-85 kg/183 centi körül állok, ami nem tökéletes még, de már jóval közelebb áll hozzá. Ennek ellenére semmi nem változott, ezért gondolom hogy valami probléma lehet ezzel (nehogy azt mondja már valaki hogy az normális hoyg 20 perc csocsó alatt átizzadom a pólómat/ingemet elől hátul légkondis helységben).Kerülöm a műszálas ruhát, kb mindent amitől azt gondolom hogy ez lehet de semmi hatása. Milyen orvos foglalkozik ilyennel?



2014. okt. 25. 15:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!