Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Speed (drog) (amfetamin. )...

Speed (drog) (amfetamin. ) Másnap nagyon rosszul van tőle az ember, mondjatok rá pár tippet amit alkalmazni lehet rá házilag?! Köszike előre

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 19:08
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
68%
Hát nem nagyon tudok rá jó tippet mondani én voltam tőle rosszul csak rázott a hideg meg rossz kedvem volt,aludni ne mtudtam tőle szinte egész nap úgyhogy csak szenvedtem..de pár alakalom után már nincs nagyon ilyen:)
2010. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim válasza:
94%
THC
2010. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
a thc sajna nem segit:/D:
2010. jan. 25. 21:37
 14/40 anonim ***** válasza:
92%

szia, mit értessz rosszul lét alatt?

igazából csak kattognod kellene, magyarul ahogy jössz le róla, kicsit depisebb vagy, már nem pörögsz annyira, de még ébren vagy..

olyankor dögleni kell, pislogni, tévét nézni, beszélgetni, ha van még kedved... és igyál sok folyadékot. ha már képes vagy enni valamit, valami kis levest nyugodtan egyél, az mindig segít. :)

2010. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
köszi a wálaszt.. wégre egy értelmes ember
2010. febr. 2. 18:35
 16/40 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy undorítóak vagytok, hányok tőletek. nos nézzük: adott egy értelmesen megfogalmazott kérdés, naív kérdező kamatoztatható és egyszerű kérdéseket vár, DE ehelyett: a válaszadók 90%-a írásban leordítja a fejét egy olyan dolog miatt, ami alapjában véve nem változtatja meg az életüket. Ráadásul érerzni lehet a kommentjeikben az elvakult és tudatlan gyűlöletet. GUSZTUSTALAN! Foglalkozzatok a saját dolgaitokkal, ne itt osszátok az toleranciahiányos eszeteket, ugyanis mi se foglalkozunk a ti dolgotokkal!


16/F

2010. febr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
9%
A kábítószerek tiltottak (a speed is az)-> aki használja törvényt sért -> "bűnöző" -> nem fogok egy "bűnöző" értelmetlen hülye kérdésére válaszolni normálisan. Nem is az bent a nagy bűn, hogy használod a speed-et (elég jó esély van rá, hogy beledöglesz) hanem, hogy ezzel támogatsz különböző nem idézőjeles bűnözőket (uzsorások, stricik, gyilkosok stb). Amúgy te azzal, hogy azt mondod, hogy titeket bántunk, azt akarod mondani, hogy 16 éves létedre te is egy drogos csődtömeg vagy? Pfff... ne osszad az észt inkább te is igyál valami gyomirtót ezzel is jót teszel a társadalomnak.
2010. febr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
86%
19:50 - Okoskám, honnan szűrted te le, hogy én egy csődtömeg vagyok a drogozásom miatt? :)
2010. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
90%

Minek ír ide, aki nem ért semmit az egészhez, csak osztja az észt a nemlétező ismereteiről???


Én se írok az alkoholisták topikba, pont azért mert gyűlölöm a piát.... Istenem...

Mindenki maga dönti el, hogy mitől, hogyan érzi jól magát. Gondolom a sok piától bűzlő, részeg, összevisszahányó illető sokkal jobb, mert az ugye elfogadott drog, igen drog...


Ennyi!

Ha valaki ésszel csinálja, nem fog belehalni, főleg nem ebbe. A függőségről meg annyit, hogy a gyors tipikusan az a drog, ami után az embernek csömöre van és nem akarja használni kb még 1hónapig.


Kérdező! Én vagyok, aki a normális választ adta :)

Még egy javaslat, ha ismeretlentől veszel, akkor mindig kóstold meg, minél tisztább, annál keserűbb, marja a nyelved. Ha széthúzod, még az üveget is megmarja, erről ismered fel a nagyon tisztát. Abból értelemszerűen ne egyél meg annyit... :)

2010. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
94%

a kérdezönek: állitolag jo a tej de aki azt le birja akkor nyelni annak elismerésem:D az alma elvileg javit egy kicsit de igazábol ez a pörgés ára szerintem nincs praktika. én csak annyit tudok mondani hogy probálj aludni és ne fürödj kádban inkább zuhany mert attol még depisebb leszel


az olvasni nem tudó válaszadóknak: szerintem itt nem az volt a kérdés hogy kinek mi a véleménye a drogosokrol, és valoszinüt hogy senkit nem is érdekel:D

2010. febr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!