Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anorexiás vagyok?

Anorexiás vagyok?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok, 162 cm, 39 kg


és úgy érzem mindíg hogy fogynom kell.



#fogyás #12 éves #62cm #39kg
2014. okt. 28. 13:12
 1/5 csabika1971 ***** válasza:

Nem vagy az. De a hajlam megvan benned. Mert az anorexia nem fizikai hanem szellemi téren induló betegség.

Ne aggódj nem vagy túlsúlyos miből fogynod kéne. Ekkora magasságnál az ideális kb 50kg. De te még fiatal vagy félúton a fejlődésben. És ha kicsit is jót akarsz magadnak elfelejted, hogy fogynod kéne. És kicsit inkább arra törekszel, hogy felszedj pár kilót, és nem lesz semmi baj.

2014. okt. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

39 kg a 162 cm-hez nagyon kevés. Semmiképp nem kell fogynod.

Talán azzal nem vagy kibékülve, hogy tested nőiesebbé alakul, ezért érzed magad kövérnek?

2014. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem...

Másnak szeretnék megfelelni:(

2014. okt. 29. 08:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Az anorexia általában (szerintem) azért alakul ki mert úgy érzed hogy nem tudsz valakinek megfelelni vagy magadat okolod valami miatt. Ha valami nyomja a lelkedet akkor mond el a szüleidnek. Továbbá ha gyakran szédülsz, rosszul vagy, hánysz, elájulsz akkor fel kell keresi egy orvost.
2014. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy anorexiás, csak vékony. Rendszeresen egyél, sok főttételt, esetleg szedj hozzá táplálék kiegészítőt (de csak természeteset!)

És ne másnak akarj megfelelni...

2014. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!