Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Animalszex! Mennyire komoly...

Animalszex! Mennyire komoly betegségeket kaphat el az illető?

Figyelt kérdés

!!!Szimpla spekuláció!!!


Ha valaki anális úton "szeretkezik" pl. egy kutyával (a kutya "csinálja meg" az embert), az mennyire jelent veszélyt az ember egészségére?


Nem csináltam, nem is akarom, de akaratlanul láttam egy ilyen """film"""-ből egy részletet, és elgondolkodtam, megéri-e annak az embernek a kockázat??


2014. nov. 6. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Vannak olyan betegségek, amik az emberre így terjedtek át.

Ha jól emlékszek az AIDS is ilyen, de lehet nincs igazam.

2014. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Gondolj bele...kutya...fogat nem mos, fürdeni nem fürdik, segget sem töröl, csak kinyalja, aztán a farkát is lenyalja...nagyjából annyira veszélytelen mint a szart nyalogatni a földről.
2014. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Aki ilyet tesz annak az agyaval eleve baj van mar. Gondolom belferget,bolhat,gyulladasokat kap meg ki tudja mennyi mindent.
2014. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Ne hülyéskedj,ilyesmi eszedbe jutott?meg akarod csinálni csak félsz hogy összeszedsz valamit!
2014. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szigorúan elmélet: bármit elkaphatna. Akár HIV-et, ebolát is. Egyáltalán nem egészséges.
2014. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gabor49 ***** válasza:
mondja már nekem egy csaj mi a jo egy allattal szexelni
nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!