Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az Actival Extra vitamintól...

Az Actival Extra vitamintól lehet "fura" a gyomrom?

Figyelt kérdés
2 hete kezdtem el napi 1-et szedni, és az elmúlt pár napban észrevettem, hogy a bevétel után 20 perccel rám tör a hányinger.. Aztán elmúlik. Meg a gyomrom fura.. Nem fáj, nincs hasmenésem meg semmi, de minden nagy wc után olyan fura egy kb fél órán át.. Lehet a vitamintól?
2014. nov. 6. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet ha csak abból indulok ki, hogy a terhességi vitaminok sok kismamánál okoznak hányást... Igaz, az is inkább éhgyomorra. Én mindig étkezés közben szoktam bevenni, érdemes kipróbálni ezt a többi vitaminnal is.
2014. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen lehet ilyen mellékhatás. Előfordulhat allergiás vagy valamelyik összetevőre. Sajnos nekem is ilyen mellékhatásokat okoznak egyes vitaminok.
2014. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
vashiányos vérszegénységem van, és ebben van vas és folsav is.. régebben a neo ferro folgamma-t szedtem, az "tömény vas" és attól is hányingerem volt.. lehet h ez a gond? egyébként köszönöm, megpróbálom étkezés közben beiktatni:)
2014. nov. 6. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!