Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan hogy valaki...

Tényleg van olyan hogy valaki fogyás után nem érzi jól magát?

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Van. Az emberek ész nélkül fogynak, csak a látszat számít... hogy közben ez mibe kerül az egészségének meg a szervezetének, az mellékes, abból majd 10 év múlva lesz nyomorúság. :)
2014. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anorexiássá fogytam magam. Hatrozottan szr.
2014. nov. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem ésszel, előre megtervezve, fokozatosan fogy az ember, vagyis nem sporttal, egészséges ételekkel és egy kis odafigyeléssel (nem zabálunk be két tábla csokit), hanem ostoba módon koplalással és/vagy "fogyasztó bogyókkal" (hö-hö-hö), akkor igen, mert trapára megy "fogyókúra" közben a szervezete, mert nem jut hozzá a megfelelő tápanyagokhoz és vitaminokhoz.
2014. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én kövér voltam kiskoromban,aztàn felnőtt koromra lefogytam,normàl alkatom lett..Azóta rosszul érzem magam..
2014. nov. 7. 19:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogyás közt is van különbség. Ha ésszerű módon fogytál (napi 5x étkezés, rengeteg folyadék, mozgás) akkor kizárt, hogy emiatt lennél rosszul. Ha éhezel, akkor érthető, hogy szar igy. De az is lehet, hogy nehezen fogadod igy el magad, és ez okozza ezt az érzést. Mozogj, étkezz egészségesen, hidd el jobb lesz, jó hatással van minden bajra :)
2014. nov. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!