Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » B. O. petefészkemben 33,7mm...

B. O. petefészkemben 33,7mm cystát találtak,4 hét múlva kell vissza mennem hátha addigra fel szívódik. Ezzel műtenek ha nem szívódik fel?

Figyelt kérdés
Márciusban jó indulatú daganat 13mm, jobb mellemből, júliusban ugyanonnan 1 cm cysta, vesémen 9mm cysta. Lehet, hogy a betegségeimből adódik ez a sok cysta? Cukor beteg vagyok, nyelőcső fekélyem van, csípő csont kopásom és ízületi betegséggel kezelnek jelenleg. Ha nem ezek okozzák akkor mitől terjed ilyen gyorsan és ilyen sok cysta.
2008. aug. 13. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet ez a sok betegség miatt is de én inkább a genetikai adottságokra gondolnék.Ezt nagyon sokan öröklik szüleitől akkár ükk szüleitől is.Neked nem volt ilyen már a családban?

Ha volt akkor a szervezet hajlamos ezt a "betegséget" befogadni.


Egyébként szerintem ha visszamész akkor is még kapsz haladékot a műtétig szóval van még ideje felszívódni , növekedni. Lényeg időben észrevették őket!

2008. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!