Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi baj van az LSD-vel, a...

Mi baj van az LSD-vel, a varázsgombával, a meszkalinnal, a kéjgázzal és a kenderrel?

Figyelt kérdés
?

2014. nov. 9. 00:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%

Semmi baj nincs velük.


Jó használatot és elhülyülést.

2014. nov. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Elveszted önmagad, zombivá válsz, nekem ennyi elég is.
2014. nov. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%

LSD, varázsgomba, meszkalin, valamennyire a kender is veszélyes a pszichés betegekre nézve, egyébként nincs baj velük, csak addiktívak (kérdem én, mi nem?).

A kéjgázzal az, hogy túl lehet adagolni, meg szintén az addikció.

2014. nov. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem semmi baj nincs velük, csak egyiket se szabad túlzásba vinni. Sokkal károsabb dolgok vannak amik viszont legálisak...
2014. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Akik hajlamosak pszihés betegségekre azoknak hamarabb előhozhatják őket, és a hatásuk alatt csinálhatsz valami hülyeséget (ha részeg vagy akkor is) ezen kívül semmi

Rászokni egyikre sem nagyon lehet, ezek közül talán még a kender a legaddiktívabb

Meszka gomba vagy lsd trip után egy jelentős időre elmegy tőle a kedved, egyébként ezek pszihedelikumok, a normális emberek nem azért használják őket hogy "jajj de szétcsapom magam mennyire fasza lesz" hanem önismereti, spirituális célból

Amúgy az LSD a legveszélyesebb, mivel 1000szer erősebb a gombánál is, nagyon erőteljes hallucinációkat okoz, ha badtriped van pedig a pokolban is érezheted magad tőle, bár ez alapos felkészüléssel és egy vezetővel elkerülhető

Egyébként a kéjgáz annyira adagolható túl mint a nitrogén, max az oxigén hiány miatt lehetsz rosszul ha túl sokáig lélegzed be

2014. nov. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

Kender,LSD,Gomba,Meszkalin ezek mind a pszichédre vannak hatással,beszámoltak olyan LSD tripről is mikor a használó nem tért vissza az utazásból (megőrült),arról nem beszélve ahogy itt előttem is leírták hogy előhozza a lappangó pszichés betegségeket vagy felerősíti a már meglévőket,és itt említeném a kannabiszt.

Ez is pszichoaktív szer és veszélyesebb mint ahogy azt sokan hiszik,fél évig füveztem és jelenleg bipoláris zavarom van és pszichotikus beteg vagyok,azt meg senkinek nem kívánom amin keresztül mentem.

Nem ajánlom egyiket se de ha ennyire kíváncsi vagy igazából senki nem fog megakadályozni,a te döntésed.

2014. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy az LSD a legveszélyesebb, mivel 1000szer erősebb a gombánál is, nagyon erőteljes hallucinációkat okoz"

Azért ez így nem teljesen igaz. Az LSD valóban az egyik legerősebb hallucinogén, olyan szempontból, hogy igen kevés hatóanyag is ütős, viszont egy átlagos bélyegen valóban igen kevés is a hatóanyag (és kerül ugyanannyiba mint a gomba kb). Ezen kívül az LSD-nél van egy afféle maximum limit, amit már nemigen lehet fokozni. Ezzel szemben a gomba szinte a végtelenségig is fokozható, tehát nagy mennyiségnél durvább. Ami még nagyon intenzív, az a DMT, de az megint más tészta.

2014. nov. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

5-meo-dmt-re gondolsz igaz? arról én is hallottam dolgokat de tapasztalni nem tapasztalnám.

egyébként igaz hogy a salviának nagyobb a küszöbb dózisa mint az LSD-nek aminél 40-60mikro!grammról beszélünk viszont a salvi borzasztóan intenzív a beszámolók szerint igaz csak fél óra maga a trip.

Kérdező:Meszkalon-->Peyote kaktusz pszichoaktív hatóanyag egyébként pszichés függőséghez vezethet egyébként nagyon érdekes szernek tűnik,daath-on utánaolvashatsz.

2014. nov. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
meszkalin*
2014. nov. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

komolyan 1 kérdésben 5 más anyagról kérdezel véleményt? :D

-LSD, gomba, meszkalin - pszichedelikumok, van róluk tanulmány, miszerint sikeresen tudják használni (már ahol nem törvénybeütköző) némely pszichés betegségek kezelésében, olyat is olvastam, hogy alkohol/keménydrog(kemény=függőségileg pl heroin)-ról való leszoktatásban is eredményre jutottak

- a baj velük, hogy nem játékszerek, kisgyerek/hülyegyerek kezébe nem való, vagyis, aki csak gyorsan be akar nagyon állni. Instabil lelkiállapotban nem tanácsos a fogyasztás, rossz emlékeket előhozhatja. Ún. vezetővel/sámánnal kisebb a kockázat a rossz élményre.


-kéjgázról annyit tudok, hogy veszélyes: fizikailag túladagolható, és káros a szervezetre


-kender - ez az egyik legvitatottab dolog, ezt nem lehet 1 sorban kifejteni :D. Sok a pozitív élettani hatása, negatívumként azt tudnám mondani, hogyha vki rendszeresen használja huzamosabb ideig, demotiváltabbá válik. ill. vki azt írta(megjegyzem: napi fogyasztó volt), hogy sok időt el lehet vele cseszni, rámentek a fiatal évei, sajnálja azt az időt, amit tölthetett volna szeretteivel

2014. dec. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!