Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Patikában kértem antiszeptikus...

Patikában kértem antiszeptikus krémet. Tégelyeset adtak, valami helyben készítettet. Vajon mi lehet? Esetleg hogy tudhatnám meg?

Figyelt kérdés
A címkéje se sokkal informatívabb, csak annyi van rajta olvashatatlanul, hogy antiszeptikus krém... Talán van még mögötte valami, de az totál kihámozhatatlan.

2014. nov. 10. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod lefényképezni esetleg? Hátha valakinek beugrik, hogy mi lehet az antiszeptikus krém mögött.
2014. nov. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Esetleg talán ez?


[link]

2014. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves második, 4 fogalmat muszáj lesz tisztáznunk. (de azért köszönöm, hogy segíteni próbálsz)


Tégely:

[link]


Krém:

[link]


Antiszeptikus:

[link]


Patikában kevert:

[link]


Ezek tükrében a tablettás cucc sajnos nem hiszem, hogy jó megoldás lenne... :((


#1-es: A lefényképezéssel semmire sem megyünk, csak egy fehér, semmit mondó tégelyben drapp színű szagtalan krém.

2014. nov. 10. 15:16
 4/8 A kérdező kommentje:

2#-es kérdező, MAXIMA MEA COULPA, bocsánat! Elkerülte a figyelemet, hogy a leveles gyógyszer fényképe az oldalon illusztráció, mivel nem áll rendelkezésre kép (megtévesztő volt, én meg figyelmetlen. Bocsánat)


Sőt, elolvasva, valószínűleg igazad is lesz.


Bocsi mégegyszer, és köszi

2014. nov. 10. 15:19
 5/8 A kérdező kommentje:
#2-es, mostmár biztos, hogy igazad van, most, hogy tudom mit kell keresni a tubuson, medgtaláltam... FoNo VII -et írtak rá közel-olvashatatlanul, semmi mást. Ez tehát csak az lehet. Köszönöm!!
2014. nov. 10. 15:31
 6/8 szamo77db ***** válasza:
Miért nem mondtad, hogy ragaszkodsz a gyári készítményhez?
2014. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért ragaszkodtam volna, ha ez olcsóbb, és nem ritkán hatékonyabb is? :P
2014. nov. 13. 00:44
 8/8 szamo77db ***** válasza:
Kedves kérdező, teljesen igazad van, használd, gyógyulj tőle.
2014. nov. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!