Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Utazási betegséggel mit lehet...

Utazási betegséggel mit lehet kezdeni? Milyen orvoshoz menjek vele?

Figyelt kérdés
Régebben sosem volt bajom bejártam fél európát busszal autóval,repülővel,szinte minden héten mentem,de amióta a gyerekeimet megszültem(császármetszéssel)azóta borzalmas,sehova még a szomszéd városba sem tudok elmenni mert szörnyű hányingerem van,hiába veszek be daedalon tablettát az csak arra jó hogy ne hányjak,de az émelygés izzadás öklendezés megvan,elöl ülök,próbáltam már hogy én vezetek de ugyan az.Ráadásul a daedalontól elkábulok ami szörnyű tud lenni mert két kisgyerekkel kellene foglalkoznom.Ötleteket várok,nem feltétlen gyógyszer hanem inkább az okát szeretném tudni,hisz nekem ezelőtt nem volt!
2014. nov. 11. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mitől van, nekem gyerekkoromban volt szörnyű hányingerem ha buszoztam, vagy autóval utaztam, nekem a savanyú cukor segített ilyenkor. Lehet utazási pánikbetegséged van, pszichológust ajánlanék.
2014. nov. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
utazási pánikbetegség?az egész életemet végigcsavarogtam és most is mennék mert nem vagyok otthon ülős típus!nem kényszerből utazom hanem mert szeretek jönni menni!
2014. nov. 12. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!