Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagy izgalom, idegesség...

Nagy izgalom, idegesség hatására mennyire ugorhat ki a vérnyomás?

Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 17:55
 1/6 anonim válasza:
Nem Inkabb Fel akart lenni?Ferfi vagy nő vagy?
2014. nov. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hmmm úgy 12 méterre.
2014. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát ha a vérnyomásod kiugrik... az durva lehet:D


attól függ, hogy mennyi alapjáraton... hogy férfi vagy nő vagy e, hány éves vagy, milyen környezetben laksz, hogy táplálkozol, dohányzol-iszol-e...


hirtelen idegességre gondolsz, vagy hónapokig tartóra (ami a stressz:D)?

2014. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, gondolom ti még sose írtatok félre semmit. Egyébként meg hirtelenre gondoltam?
2014. nov. 20. 18:00
 5/6 anonim válasza:
1-es vagyok,bocs de szepen kerdeztem,segiteni akartam
2014. nov. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha hirtelen, tehát pl ijesztgetés vagy nagyon jó vagy nagyon rossz hír hallatán, vagy ha hirtelen haragú vagy akkor a lobbanáskor.. szóval simán felmehet 180ra is a felső érték.. és a fent leírt körülményektől függően akár többre is


nem tesz jót ugyan az érpályának a hirtelen nyomásváltozás, de 40 alatt nem okoz nagy bajt (tehát csak kis eséllyel lesz sztrókod vagy infarktusod).. esetleg fájhat a fejed később, vagy ha érzékeny vagy rá, akkor eleredhet az orrod vére


de alapvetően nem vészes, ha nem vagy veszélyeztetett kategóriában... de ha már kategória.. miért ide írtad ezt a kérdést?:D

2014. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!