Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 17 évesen érdemes még elmenni...

17 évesen érdemes még elmenni logopédushoz hadarás miatt-bővebben lent-?

Figyelt kérdés
Hadarok,ha figyelek,hogy ne hadarjak,akkor sokszor össze-vissza beszélek,nem tudom magamat rendesen kifejezni és rosszul mondok ki szavakat(1-2 betűt elrontok,pl:r-l).Nem a súlyos a helyzet,de zavaró,hogy sokszor még beszélni sem tudok rendesen,többször el kell ismételnem egy-egy szavat..17 évesen ez ellen még lehet tenni?
2014. nov. 29. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom még felnőtt korban is lehet menni logopédushoz, ráadásul ingyenesen.
2014. nov. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felnőttkorban már nem ingyenes a kezelés, úgyhogy addig kezdj el logopédushoz járni, amíg 18 alatt vagy!
2014. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem késtél le semmiről, lehet ellene tenni. Akár később is, de ha már most is zavar, minek várni vele. Munkád lesz vele, időbe is telik, hogy tartósan változzon, de hatékony a célzott terápia, szóval hajrá. :)
2014. dec. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. dec. 8. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!