Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ki vagyok...

Miért van az, hogy ki vagyok készülve, sírok, remeg a kezem és nagyon rosszul vagyok (nem fizikailg), mintha valaki megbántott volna, de senki sem bántott és (szerintem) normáális életem van?

Figyelt kérdés

#sírás #zaklatott #miért vagyok rosszul
2014. nov. 30. 19:32
 1/3 anonim válasza:
100%

Én akkor vagyok így amikor úgy sok dolog összejön és nem tudom feldolgozni a helyzetet. Mondjuk én emellé még a rendszeresen meg is vágom magam, ilyenkor nem tudom kontrollálni.

Az én problémám hogy nulla önbecsülésem, és néha rámtör a ′senkinek-se-vagyok-elég-jó′-roham, meg az összes sikertelenség tanulás terén meg ilyenek és teljesen meghülyülök...

Óriási zűr nekem sincs az életemben egyébként nem is normális hogy néha behülyülök...

Hisztis vagyok vagy nem tudom.

Nekem a barátaim segítenek valamennyit, de idő kérdése is.

Jobbulást!!

2014. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Lelkileg nem vagy stabil. Én ezt inkább valamilyen gyerekkori elnyomasnak vagy rossz emléknek tudnám be. Van nekem is ilyesmi... Szedjéktek össze magatokat, mert nem egyformán kaptuk a lapokat.
2014. dec. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nagyon hálás vagyok. Megpróbálom kontrolálni magam. (amúgy én is vágdostam magam, de nehezen abbahagytam)
2014. dec. 11. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!