Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A háziorvos ilyen esetben ad...

A háziorvos ilyen esetben ad iskolai igazolást?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mivel elmúltam 18 éves így át kellene iratkoznom egy másik orvoshoz, aki nem gyerekorvos. Mivel csak hétköznap rendel, akkor is olyan időpontban amikor minden nap suliban vagyok, így muszáj suliidőbe mennem hozzá. Ha kérek igazolást akkor ad? Vagy csak akkor adhat hogy ha beteg is vagyok?

2014. dec. 4. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez orvostol is fugg. Van aki jofej es akkor is ad igazolast, ha a szulinapod miatt logsz a sulibol, de van olyan aki nem.
2014. dec. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig egyszer el kell intéznem...szülői igazolást meg nem akarok erre pazarolni.
2014. dec. 4. 19:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha beteg leszel akkor elmész és egyből át is írnak. Akkor legalább nem kell izgulni az igazolás miatt.
2014. dec. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!