Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért félek egyedül aludni?

Miért félek egyedül aludni?

Figyelt kérdés

Egyedül alszom,de nem teljes sötétben,a redőny mindig fel van húzva. Neten sok hülyeséget látok,a facebookon megosztanak ilye torz gyereket,meg hozzá egy sztorit hogy ufók erőszakolták meg a nőt stb stb és ezek nyugtalanítanak :c

14/f


2014. dec. 4. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne dőlj be, higgy el ilyen hülyeségeket.

Ha gondolod elmegyek és őrözöm álmodat, a redőnyt meg oda húzhatod, ahova akarod.

2014. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom,de akkor is ijesztőek ezek a fejek
2014. dec. 4. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenki egyedül alszik.
2014. dec. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én nem. én a párommal alszom.

na de ez a redőnyps állati volt. rakd ahova akarod.. .D

én is féltem régen,ágy alatti szörnyektől,szellemektől,sötétben előbujó ijesztő lényektől.

nekem a mai napig van egy kismacim,azzal is alszunk.néha régen beszéltem hozzá,egy kicsit megnyugtatott. égjen esetleg egy kis fény,mondjuk amit a konektorba kell dugni. szólj anyukádnak. (ha dugni kell) na jó ez csunya vicc volt :)

vagy aludj el tv mellett.(ugy hogy szól,) de nem hozzád.. :)

na jó ma vicces kedvemben vagyok..

2014. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!