Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Feltűnt, h kicsit sejpítek....

Feltűnt, h kicsit sejpítek. De csak ha gyorsan akarok beszélni. S helyett sz-t mondom:\kellemetlen. Valahogy letudom"szoktatni"magam erről?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez van,nagyon idegesítő.Szerintem mivel nincsen beszédhibánk,szóval csak hadarás közben jön elő,így segíteni se nagyon lehet rajta :/
2010. febr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a hadarás is beszédhiba
2010. febr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért hadarsz, mert attól félsz, hogy közbevágnak, vagy nem mondhatod el amit akarsz. Ne félj, beszélj normális sebességgel és akkor elmarad a sejpités.
2010. febr. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó lehet hogy beszédhiba,de én sem mindig hadarok,csak ha valamit gyorsan akarok elmondani.Így pedig már nem beszédhiba,amikor tudom kontrollálni hogy mikor akarok gyorsan "elhadarni" valamit. AZ se azért van mert félek hogy közbevágnak :D Istenem...
2010. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!