Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vitamin hiányra, milyen...

Vitamin hiányra, milyen multivitamin?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Milyen multivitamin készítményt ajánlanátok vitaminhiányra?

Szeretnék egészségesebb lenni, eddig nem nagyon ettem elég zöldséget és gyümölcsöt. (Úgy kell elképzelni, hogy egy héten egy alma, vagy banán)

Mely multivitaminok alkalmasak vitamin szükségletem kielégítésére?

Több zöldséget és gyümölcsöt (próbálok) bevinni, tudom, hogy önmagában a tabletta semmi, csak sajnos alapból savas a gyomrom, a legtöbb zöldség ill. gyümölcstől pedig még inkább, ezért nem szeretem enni őket 2 pofára.



2014. dec. 13. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyél frissen csavart céklalevet biobüfében, illetve ha szereted a gyümölcsöt, akkor koktélba is mixeltetheted valamilyen gyümölcslével is.

Ennél jobb nincs!

Ha az íze nem tetszik, akkor savanyúságnak elkészített céklalével keverd, vagy közértben kapható bio céklalével, nekem abból a Bauer márkájú ízlik.


Kapszulában pedig a Huminiqum. Vagy Béres készítmények, Dr.Chen vitaminok.

Faszenet is jó szedni, csak azt nem tudom, hogy lehet beszerezni. Otthon is el lehet készíteni, ezesetben viszont erre megfelelő fát nem tudom, hol lehetne szerezni.

És gyógyteakúrákat csinálhatsz.:)

Bioboltban sokmindent tudnak ajánlani a saját egészségi alkatod szerint is.

2014. dec. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pont hogy rosszul tudod, a zoldsegek,gyümölcsök vesztettek rengeteget a tapertekukből.


A legjobbak a sport taplalekkiegeszitő boltok pl Scitec,Biotech multijai.

2014. dec. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A homoktövis készítmények tele vannak vitaminokkal.
2014. dec. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!