Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A mamám korházba van és a...

A mamám korházba van és a szüleim mennek be hozzá, "gáz" ha nem akarok be menni velük? Ugy is elsirnám magam a korházban ezért nem szeretnék bemenni mert sajnálom.

Figyelt kérdés

2014. dec. 14. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Attol függ mi a baja....ha elfekvőben van lehet megértelek...de ha tudod hogy kijön mert csak műtét volt neki érthető..én azért bemennék hozzá.biztos örülne neki. 😊
2014. dec. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretnék bemenni mert félek hogy sirni fogok.itthon is annyit sirtam. De azért koszonom a választ!:)
2014. dec. 14. 12:17
 3/8 A kérdező kommentje:
nem elfekvőbe van:)
2014. dec. 14. 12:18
 4/8 anonim válasza:

Attól függ mi baja van.Ha haza fog jönni,nem "gáz" szerintem.De ha komolyabb a baj,én mindenképp bemennék és megemberelném magam,hogy nem sírok.Legalábbis ő előtte nem.

Az én nagymamám többször volt úgy kórházban,hogy szinte biztos vtam benne hogy most nem jön haza.De mindig mentem.Legszívesebben nem mentem volna(magam miatt)de olyankor csak rá gondoltam,félretettem az egómatés mentem.Neki pedig úgy gondolom nagyon sokat jelentett,h látott.Bár ez még attól is függ,h milyen a kettőtök viszonya.A miénk különleges volt...

Ő mit szólna ha nem mennél?Erre gondolj.Rosszul esne neki v nem érdekelné?

2014. dec. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a szüleim most mennek be 3-adjára még dolgokat bevinni neki meg megnézni hogy van.csak félek is egy kicsit!:) de neked is koszonom a választ
2014. dec. 14. 12:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Anyós nagyon beteg.rákos beteg,nagyon legyengült felse tud kelni.férjem azonos munkahelyük van.kollegák kuldtek neki ajándék csomagot.s Férjem sokat dolgozik.igy envittem el a csomagot.nagyon örült neki.igaz csak 20'et tudtam maradni..
2014. dec. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jobbulást neki!
2014. dec. 14. 21:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ő már nagyon kicsi az esély hogy meggyógyul...már tolókocsiba került...kicsi fiunk aki másfél éves már nem fog rá emlékezni...nagy lányunk 4,5 éves ő fog rá emlékezni.s ő szereti.ha teheted Menj be a mamához.nagyon fog neki örülni.hány éves a.mama?anyós 52.......
2014. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!