Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orvos kiirta nekem az...

Az orvos kiirta nekem az augmentint mivel most virus van es nagyon eros hasmenesem van tole ez allergia vagy mellekhatas?

Figyelt kérdés

10 percenkent jarok uriteni "pisilek" szo szerint es meg a normaflore se segit edesanyamnak mondtam hogy ez igy nem mehet tovabb es le kell allni de ez allergia vagy mellekhatas vagy mi lenne ez es esetleg tudok valami gyogyszert kohogesre es megfazasra

A valaszokat elore is koszonom (+ ékezetek)



2014. dec. 16. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hevesen reagálsz rá, akkor azonnal hagyd abba a szedését, és ne anyukádtól kérj másik antibiotikumot, hanem sürgősen menj vissza a dokidhoz, és számolj be neki a hasmenésedről, ő tudni fogja, hogy mi jó neked és felír egy másik gyógyszert!!!
2014. dec. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vírusra antibiotikumot írt? Ez se normális...
2014. dec. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Anyammal mar olyan szinten karomkodtam amit szegyellek is hogy a f....m is kivan 5-10 percenkent megyek budira szoval megmondtam neki hogy egyszer este elkap a hev es bef*sok az agyba xddddd
2014. dec. 16. 23:31
 4/10 anonim ***** válasza:

"Nagyon gyakori mellékhatások

hasmenés

Ha mellékhatások jelentkeznek

- Mondja el orvosának vagy gyógyszerészének, ha bármely mellékhatás súlyossá vagy zavaróvá válik..."


Nem anyukáddal kellene káromkodnod, hanem abbahagyni a szedését, és a Betegtájékoztató elolvasása után úgy tenni, ahogyan abban le van írva...

Nem véletlenül adják mellé azt a papírt...

2014. dec. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon beneztel mert virusra nem adnak antibiotikumot...
2014. dec. 17. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Menj vissza még ma az orvoshoz és ne szedd ezt a gyógyszert.
2014. dec. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ilyen virusos torokgyulladasos megfazas jellegu
2014. dec. 17. 09:59
 8/10 A kérdező kommentje:
Mellesleg este irtam ez ki es meg akkor is alig tudtam aludni reggel felkeltenek vedd mar be a gyogyszert...-.- mintha tegnap a falnak beszeltem volna
2014. dec. 17. 10:00
 9/10 anonim ***** válasza:

A torkodon csak nem nyomják le a gyógyszert. Ne vedd be és kész. Ha tényleg vírusfertőzésre kaptad, akkor még a rezisztencia kialakulása se lehet gond. :D

Plusz ha az orvosod vírusra felír antibiotikumot... hát én keresnék mást helyette. :D

Megfázásra sok C vitamin, tea, meg pihenés, köhögésre meg csomó vény nélküli szer kapható, külön hurutos meg száraz köhögésre.

2014. dec. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te hozzá vagy kötve anyudékhoz?

Felkelsz, elmész a faluban/városban az ügyeletre és kész, avagy felhívod őket és megkérded, hogy mit tegyél.

Tudom, hogy már pár napja írtad ki, de ne legyél már ilyen béna.

Itt szidod őket, inkább tegyél ellene!

2014. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!