Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen kiutesek (?! ) jelentek...

Ilyen kiutesek (?! ) jelentek meg az arcom es a nyakam kozott. Mik lehetnek ezek es mitol? (kep mellekelve)

Figyelt kérdés

Kicsi koromban allergias voltam a tojasra, es pont mielott megjelentek, tojast ettem. Attol lehet? Azelott nem volt.

Esetleg most jott meg a menzesem is, talan az az oka ?

Segitsetek!! Mit tudnek csinalni, hogy elmuljon?



[link]


2010. febr. 2. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves lehetel, a fotó alapján még tinédzsernek tűnsz. Ezek a pattik inkább más eredetűek, mert gennyes pöttyök vannak a közepén. Az allergia nem így néz ki. Keress fel egy bőrgyógyászt. És ne nyomkodd őket, mert heg maradhat a helyén.
2010. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hét ezek sztemis pattanások. és nem allergiás kiütések.
2010. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egy kicsit nagyra sikerult a kep, igy ittvan kissebbe. Bocsi.


[link]

2010. febr. 2. 15:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerű pattanások, tuti nem allergia.
2010. febr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

17 eves vagyok.

Menzesz elott mindig van egy ket pattim, de tenyleg csak egy-ketto. Sose volt ilyen sok pattim. Es most igy egybol, egyik naprol a masikra jelentek meg. :S

2010. febr. 2. 15:20
 6/6 anonim válasza:
nemtudom nemtudom 7 eves kerdes
2017. febr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!