Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fenekemen lassan 10 éve van...

A fenekemen lassan 10 éve van egy centis méretū zsírcsomó. Most kicsit fáj és piros, mert valószínū elültem kemény padon. Orvos szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 20:00
1 2
 1/11 szamo77db ***** válasza:
Igen, jó volna, ha látná egy bőrgyógyász! Nagyon régen ott van már és most még panaszt is okoz.
2014. dec. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Karácsony előtt egy nappal pont le fogják tojni, hogy 10 éve van a fenekeden valami. Jegeld kicsit és januárban visszatérhetsz a témára.
2014. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Már rég ki kellett volna szedetned egy sebésszel. Nem is értem, minek húzni ezt 10 évig. Kb. 10 perces beavatkozás, másnap már meg sem érzed. Mostmár kibírod még pár hétig, pont jókor jutott eszedbe karácsony előtt 2 nappal. Január másodikán rohanhatsz vele orvoshoz, de addigra már nem fog fájni, és újabb 10 évig ücsörögsz rajta.
2014. dec. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
attól még, hogy karácsony van, mehet orvoshoz.
2014. dec. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Igen, orvos (sebész) minnél elöbb annál jobb,kelés lehet belöle ha elhúzod,fizstulásodhat is.

Üdvözlettel: öreg sebészeti növér

2014. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Fortedol gél, gyulladáscsökkentō jó lehet rá?
2014. dec. 22. 21:50
 7/11 anonim ***** válasza:

Fiatal sebészeti nővér aki jelenleg is ambulancián van azt mondja, hogy 20-ból 20 orvos ezzel hazaküldi, januárra visszahívja és még a háta mögött is anyázni fog, hogy miért most jutott eszébe.

Semmit nem fognak vele csinálni.

2014. dec. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igaza is lehetne a doktornak. Csak annyi, és ennél nagyobb problémáim voltak, vannak hogy félretettem mindég.
2014. dec. 23. 12:58
 9/11 anonim válasza:
öreg sebészeti növér - a fiatlnak. Ja igen, ez a magyar egészségügy. Elnézést, elfelejtettem. Èn Németországban élek. Gyulladást csökkentö gél az jó, és hüteni kellene.
2014. dec. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem eü. dolgozó az idős nővérnek: az orvosnak igaza lenne. Főleg mert ez nem egy olyan műtét úgy tudom, hogy bemegy a páciens rendelésre, majd műtve jön ki. Főleg, hogy először bőrgyógyászt keresnek fel, onnan kell sebészhez menni, időpontot kérni, stb. Nem hinném, hogy egy zsírcsomót ambulánsan, vagy ügyeleten kikapnak. És a kérdezőnek is tök mindegy, hogy azért nem tud megülni a seggén, mert a csomó fáj, vagy azért, mert a műtét helye.
2014. dec. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!