Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg lehet inni többféle...

Meg lehet inni többféle pezsgőtablettát egyszerre? Úgy értem, hogy egy pohár vízbe beledobok pl egy kálcium, egy magnézium, és egy e-vitamin pezsgőtablettát. Lehet ilyet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 01:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
persze. mért, mi történne, felrobban? :P
2010. febr. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát nemhinném, hogy felrobbanna:D Hanem arra gondoltam, hogy egy 3 decis vízben, ahova egyébként 1 pezsgőtablettát szokás csak rakni, nem lesz-e túl sok a 3 pezsgőtabletta? Szóval nem olyan-e, mintha 1 pezsgőtablettát oldanák fel 1 deci vízben. Mert azt azért nem ajánlják. De nem azért mert felrobban:D
2010. febr. 3. 01:23
 3/13 A kérdező kommentje:
Na pontosítok akkor a kérdésen: Szóval ha 3 db pezsgőtablettát akarok meginni, akkor mehet-e bele mind a 3 egy pohár (3 deci) vízbe, vagy 3-szor annyi vízre, azaz 9 deciben kéne-e inkább feloldani őket?
2010. febr. 3. 01:30
 4/13 anonim ***** válasza:
bajod nem lesz, de nem értem, miért kell egyszerre a hármat. :/ fiatalság... bolondság. :D esetleg, ha végeztél a koktéllal, nyomj le még egy levél Xanaxot, majd 3 felest.
2010. febr. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezeken a tablettákon rajta van,hogy napi egynél ne vegyél be többet!Felesleges is mindent egyszerre bevenni.
2010. febr. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az arra vonatkozik, hogy abból a fajtából ne vegyél be többet. Egyébként régen volt, hogy sűrűbbre készítettem a multivitamint. Rendesen feloldódott, és nem robbant fel.
2010. febr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát azért egyszerre többet, hogy minden nap meglegyen a napi vitaminbevétel. Ha egyiknap csak kálcium, másiknap magnézium, harmadiknap e-vitamin, úgy nincs meg a mindennapi.
2010. febr. 3. 14:24
 8/13 anonim ***** válasza:
erre találták fel az étrendkiegészítőket. -.-"
2010. febr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mér a pezsgőtabletta mi ha nem étrendkiegészítő?
2010. febr. 3. 15:25
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem ő a konkrét tabletta formájú vitaminra gondolt, multivitamin, c-vitamin, ásványianyag komplex, stb. Ezekkel sokkal többet érsz mint a pezsgőtablettákkal és ha rendes tápkieg boltban veszed nem gyógyszertárban akkor mennyiség/ár arányban 100% hogy jobban kijössz.
2010. febr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!