Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Keresztcsonti dermoid cysta,...

Keresztcsonti dermoid cysta, vagy pilonidalis cysta/sipoly néven ismert betegség CO2/széndioxid lézeres kezelés vagy műtét néven emlegetett kezelési módját keresném. Olvastam róla, de sehol nem találom, hogy hol csinálják ezt a fajta műtétet?

Figyelt kérdés
Többen írták különböző fórumokon, hogy ez létezik, illetve hogy működik is, és sokkal kisebb beavatkozás, mint a hagyományos műtét, ami során a beteg területet teljes egészében kimetszik, és megvárják, míg visszanő, ami hónapokig tart, és nagy eséllyel visszajöhet maga a probléma, ezért keresem ezt az alternatív megoldást, a CO2 lézeres kezelés során elvileg a lézer segítségével elpárologtatják a járatokat, és a nem kívánatos részeket, és csak egy sima bemetszés marad, ami azért gyorsabban gyógyul, és ambulánsan végzik. Szeretném elkerülni a hónapokig tartó tortúrát ami a "hagymányos" műtéttel jár, már így is eléggé megsínylettem ezt a betegséget. A legtöbb helyen magánklinikát emlegetnek, egy helyen olvastam, hogy Sopronban csinálták az illetőnek, és rendbe is jött utána, viszont akárhogy keresem, nem találok olyan klinikát, ahol ilyen kezelést leírnak. Ezért talán itt tud valaki információval szolgálni, nagyon sokat segítene, már csak 1-2 hetem van, és utána döntenem kéne, hogy vállalom-e a nagyműtétet, addig jó volna tudni, hogy ez a módszer elérhető-e számomra. Köszönöm szépen előre is a válaszokat.

2014. dec. 25. 00:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha van rá félmilliód hajrá nekem 7 műtétem volt még most se jó azt tanácsolom ne ülj amikor csak lehet.
2015. okt. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!