Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrban lévő duzzanat, enyhe...

Orrban lévő duzzanat, enyhe nyomásra vérezni kezd, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Megpróbálom leírni a dolgot.


A baloldali orr lyukban van.

Ha a bal kezemet felemelem és az arcom elé helyezem úgy, hogy a két szemem közé helyem, és a kézfejem belső része jobbra néz (vagyis élével az orr elé, az ujjbegyek jobbra néznek). Ha így bedugom a mutatóujjam az orromba (bal rész), kb. az első ujjpercig, és nagyjából 5mm-t hátrafelé viszem, akkor érzek ott egy nagy dudort, kb. akkora lehet, mint a mutatóujjamon a köröm. Nem annyira türemkedik ki az ottani szövetből, nagyjából 1-2mm magas lehet. Fájni nem fáj, azonban ha megnyomom, enyhén el kezd vérezni.

Mostanában (kb. 4-5 hete) elég gyakran vérzik az orrom. Kiskoromban is sokat vérzett, de most újra előjött. Amikor eléggé elkezd vérezni, az nagyjából heti egyszer van, orrfújásnál észlelek kisebb véres részeket (vagyis nem annyira vérzik, hogy kifolyjon. Ez, hogy az orrfújás után a váladékban véres részeket látok, kb. 2 hete van.


Annyit tudni kell még, hogy 1 hete meg vagyok fázva, most már eléggé kijöttem belőle, nem tudom hogy ezzel függ -e össze.


Valami tanácsot szeretnék kérni, hogy mi ez, mert nem hagy nyugodni.


25 éves férfi vagyok.


2014. dec. 27. 22:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!