Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A desztillált víz miben más?...

A desztillált víz miben más? Rossz a szervezetnek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 30. 20:19
 1/3 anonim válasza:
Nyugodtan megihatod a desztillált vizet. Alapjában véve az étel, amit megeszünk, elegendő mennyiségű ásványi anyagot tartalmaz. De ha belegondolsz, a desztillált vízben nincs semmiféle ásványi anyag. Szín tiszta H2O. A kölcsönhatások pedig addig tartanak, amíg ki nem egyenlítődnek. Ha túl sokat innál a desztillált vízből, kioldaná a szervezetedből az ásványi anyagokat. Sokkal jobban mint a csapvíz vagy ásvány víz. Ami nem túl egészséges az belátható. Sőt. Ha valaki túl sok ásványvizet vagy csapvizet iszik, még az is kioldhatja az ásványi anyagokat az illető szervezetéből, pedig az ásványvízben és a csapvízben azért vannak bőségesen ásványi anyagok. Összefoglalva tehát, ha valaki sok vizet iszik (akár desztillált akár nem), mellette emelnie kell az ásványi anyag bevitelt, és sokkal jobban érdemes sóznia is az ételt. Különben fejfájás és csontritkulás is lehet a vége józan paraszti ésszel. (Az ember hamarabb is lesz éhes, ha sok vizet iszik - tapasztaltam.) A sós víz jól vezeti az áramot, ha a nincs só nincs áram... Márpedig az idegrendszer impulzusokkal, elektromos jelekkel kommunikál. Ezért mondtam a fejfájást. A csontritkulást meg azért mondom, mert hát a csont egy olyan szerv, ami java részt ásványi anyagokból áll. Ha kioldjuk a szervezetből az ásványi anyagokat, csak úgy átszalad rajtunk a víz, akkor szerintem nagy az esélye a csontritkulásnak... És a fogak romlásának. (Bár ez szubjektív - ez az én véleményem) De alapjában véve az emberek nem isznak elég vizet. (Könny csökkenés, nyál csökkenés, váladék csökkenés, gyomornedv hiány, epekő, bélnedv hiány, székrekedés, alacsony vérnyomás, érszűkület, sűrű vér, oxigén hiány, vérrög, infarktus, sejtszaporulat lassulás - ugye pajzsmirigy alul működés - anyagcsere lassulás, immunrendszer lassulás, fáradtság, energia hiány, vesekő, sűrű sötét vizelet az eredménye. Nem beszélve a ráncokról az aszalódásról, a hidratáltság hiányáról) Tégy belátásod szerint. Minden jót :)
2015. máj. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából nem inni akartam, hanem orröblítőbe beleönteni.

Azt olvastam, hogy csapvízzel nem szabad orrot öblíteni, csak sterilizált vízzel. Ez lehetne a forralt víz, de sok idő, mire lehűl.


Csak azért kérdeztem meg, mert gyerekkoromból rémlik, hogy a szüleim az autóhoz veszik a desztillált vizet.

2015. máj. 16. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha súlyos betegnek intra venasan adnak desztviz só oldalban miért nem hal bele? És csak a vízben oldódó vitamint mossa ki de inni úgy szabad hogy ásványi anyagot viszünk be. Ha vizet forrálod a tiszta víz elpárolog és nagyobb részt a ásványi anyagok maradnának vissza ami van bennük olaj gyógyszer maradványok és a klór ami igen csak méreg és nem kell a szervezetnek. Én 2 hónapja iszok desztvizet
2015. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!