Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Terhesség alatt lehet Domestos...

Terhesség alatt lehet Domestossal vagy Hypoval fertőtleníteni takarításkor?

Figyelt kérdés
2007. okt. 28. 15:30
 1/7 anonim válasza:
100%
én domestost használtam és gumikesztyúben, próbátam nem belélegezni
2007. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz!

(Bár volt amikor Domestosnál nem használtam kesztyűt.)

2007. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én utálok kesztyűt használni, de ugyanúgy takarítok, mint eddig. Csak a szaga zavar, úgyhogy igyekszem nem nagyon belélegezni.
2007. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
szerintem nem tesz nagyon jot neked,hogy ezeket belélegzed. inkább kérd meg a párodat,hogy ezeket a dolgokat csinálja o.szerintem szivesen megteszi,a tobbi munkát meg elvégzed te. egyébként is meg kell osztani a munkát a kapcsolatban, hát a terhesség idején kapja o ezt a feladatot:)
2007. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
97%
Én mindent csinálok terhességem alatt...csak éppen, hogy nem lovagolok.
2007. nov. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
11%
Szia!Én is Domestossal takarítottam a fürdőszobát,de mióta kismama vagyok a párom csinálja.
2007. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
90%

Mar regota nem hasznalok vegyi anyagokat, a mosogatoszertol a szappanon samponon at a fogkremig minden 100% termeszetes.

A szodabikarbona nagyon jol feherit, tisztit es fertotlenit (kadat, konyhamunkafeluleteket stb azzal surolom.2 kanal az oblito helyett a mosogepben meg vizlagyito, cipoben szagsemlegesito es legfrissitot is lehet vele kesziteni. - [link] az ecet meg remek vizkooldo.

Jut eszembe, a szomszed lany ablaknelkuli fudoszobat tisztitott domesztosszal, elotte mindenhol jo beaztatta a fontosabb helyeket es egy felora mulva beleszedult a kadba es a mento vitte el...Persze "semmi baja" csak ezek tenyleg vegyi anyagok es jobb nem belelegezni, leginkabb nem tomeny mennyisegben...

2007. nov. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!