Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális hogy így hámlik a szám?

Normális hogy így hámlik a szám?

Figyelt kérdés
Sokáig rágtam/tépkedtem az ajkaim amitől bőrkeményedés nőtt a begyógyult részre amit letépkedtem újra aztán megint így gyógyult be stb. Többen mondogatták hogy hagyjam abba de nem ment, aztán kaptam egy ajakhidratálót ami jó volt meg visszatartott attól hogy rágjam de a bőrkeményedéseket nem mulasztotta el így gondoltam letépem mégegyszer utoljára hátha szebben nől vissza. Ez be is jött de most e legfelső réteg szárazon jó nagy darabokban hámlik le. Mit csináljak? Letépkedjem vagy hagyjam magától lejönni vagy megszívtam és ennek nem íy kéne lennie?
2014. dec. 31. 12:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Letépkedés alatt azt értem hogy erősebb dörzsöléstől már lejön.
2014. dec. 31. 12:36
 2/4 anonim válasza:
Éjszakára kend be jó vastagon a szád az ajakápolóval. reggelre puha lesz. Semmiképpen ne szedd le többször
2014. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy hete ezt csinálom és puha is csak olyan a felső réteg reggel óta mint egy fólia.
2014. dec. 31. 13:11
 4/4 horbeni ***** válasza:

kenegesd és ne piszkáld!

A hideg is kicsit nehezíti most a gyúgyulását...

2014. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!