Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szaunába szeretnék Cola...

Szaunába szeretnék Cola illatot összehozni. Ebben kérnék segítséget? Ezen kívül, ha van valami különleges illat kombináció, amit szaunában lehet használni, azt is megköszönöm.

Figyelt kérdés

2015. jan. 4. 21:27
 1/3 anonim válasza:

Helló!


Én kb 3 hónapja próbálkozok ugyanezzel. Mármint a keveréssel. Inkább kevesebb sikerrel. Mindig elmegy a dolog túl citrusosba, ami nem gáz, mert jó lesz.. de nem az igazi kóla illat. Ebayen találtam már "cola fragrance"-t, de még nem rendeltem be egyet se. Az olcsóbbik olyan 2000 ft körül van szállítással, de semmi nem írnak róla.. sima fragrance oil, a másik elvileg premium kategóriás.. de az is csak fragrance oil, és az drágább, 5000-6000 huf.


Ha esetleg sikerül valamit kikeverned, vagy rendelsz olajat és írnál egy véleményt hogy milyen, azt megköszönném.

2015. jan. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az előző vagyok.

Különleges illatnak: Én tegnapig a fenyőkátrányt csak fás illatokhoz társítottam, de tegnap egy felöntésen egy édes gyümölcsösebb illattal volt párosítva és nekem tetszett nagyon. Már nem emlékszem pontosan hogy mivel, de talán barackvirággal?! Ez egy olyan kombó volt nekem ami meglepő, ugyanakkor kellemes volt.

2015. jan. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok! :-) Engem a teafa illóolaj, amikor már nem annyira erős, mindig a Coca Cola illatára emlékeztet! Esetleg próbáljátok meg azt!
2015. febr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!