Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elég régóta hasmenéses a...

Elég régóta hasmenéses a székletem Reggel rendszerint kétszer jön rám és van, hogy este is mennem kell. Olyan gyorsan tör rám, hogy mindig szaladnom kell. Mitől lehet ez, és mivel lehet rendbe hozni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 5. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Az okát keresd meg. Innen azért hogy lehetne megmondani?
2015. jan. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem meg, mert gondoltam ír ide olyan valaki akinek volt már hasonló problémája és kiderült, hogy mitől van. Vagy ha olvassa a kérdésem esetleg egy orvos akkor tudna válaszolni, milyen betegség tünete ez.
2015. jan. 5. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt orvos fogja tudni megmondani. Számíts rá, hogy tükrözés lesz belőle.
2015. jan. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Birod a tejes ,paradicsomos eteleket? Nekem ezektol megu a hasam,probalj keveset enni es tobbszor nyugodtan,lassan egyel. Ha durvul a helyzet akkor orvos. Nekem mensi elott es utan is megu a hasam.. Ha ver nincs benne akkor nyugi.
2016. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!