Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg fogok bolondulni? Mivan...

Meg fogok bolondulni? Mivan velem? Ez igy lesz életem végéig?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az én problémám elég összetett,folyamatosan stresszelek..pedig nincs rá okom!Ugy érzem mintha folyamatosan szédülnék,bár ez nem olyan forgó szédülés hanem más..mindig azt hiszem van valami bajom,beképzeek magamnak minden hülyeséget.Van olyan hogy állandoan agyalok,minden hülyeségen,természetesen negativ dolgokon,nem tudom ezzel a problémával kihez fordulhatnék,21 éves vagyok,nyugtatóval nem élnék..volt már valakinek ilyen?kérem segitsetek!! :(
2015. jan. 7. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Én elég komoly betegségben szenvedek ( veseelégtelenség, konkrétan nincsenek veséim és dialízis heti 3x ), na a lényeg, hogy amikor úgy érzem, hogy valami gáz lesz, most biztos ( beképzelem ), akkor hagyom, hogy "megtörténjen", általában nem lesz semmi különös, csak annyi, hogy konstatálom, nem történt semmi igazából. Neked is ezt tanácsolom, a félelmek leküzdésének a módja, ha szembenézünk velük.


Ellenben, ha soha nem voltál orvosnál ezzel a problémával, legalább a házi orvosnak megemlíthetnéd, nem feltétlenül pszichés a dolog, lehet a hátterében szervi, vagy akármilyen probléma én azért rákérdeznék, persze, ha bogyót akarnak adni, akkor a "hagyom, hogy megtörténjen módszert" ajánlom neked!

2015. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
korábban voltam orvosnál,de csak annyit mondott hogy ne pánikoljak..a házi orvos semmit nem ér,na meg aztán attól is félek hogy kiderül hogy valami komoly betegségem van..
2015. jan. 7. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok/voltam. Keress fel egy jó pszichológust segíteni fog. A házi orvoshoz meg ne menj ha nincs szervi oka, akkor lelki eredetű.
2015. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,es neked segített?
2015. jan. 7. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!