Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet szoprább? Idegtől...

Mitől lehet szoprább? Idegtől vagy mástól?

Figyelt kérdés
Lassan 1 honapja hogy talalkoztam a panikrohammal. Fulladas erzes,halalfelelem,legszomj,heves szivdobogas.. Ezek mar megszuntek,mar csak a mellkasi nyomas maradt meg a szorongas. Mostanaban azonban hevesebben dobog a szivem, nyaron voltam kardiologusnal,aki azt mondta,hogy aggodalomra nincs ok,ezzel nem kell foglalkozni. (Mar akkor is gyors volt) kaptam concor 1,5-os gyogyszert,ami be is allitotta,de mostanaban ugy erzem nem ugy hasznal mint elotte. Mar biciklizes kozben is erzem hogy gyors,meg lepcsonel is..Azt hozza kell tennem,hogy nem sportolok sajnos.18/L

2015. jan. 8. 12:31
 1/6 Kései Sirató ***** válasza:
A vérnyomásod rendben van? Én elmennék a háziorvoshoz és elmondanám neki.
2015. jan. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy túlműködés? Annál van az, hogy nyugalomban is szapora a pulzus, de kis megerőltetés hatására az egyekbe szökik és kapkodsz a levegő után, mint egy szívbeteg. Tünetek még indokolatlan feszültségérzés, rosszul tűröd a meleget, gyors emésztés, nyugalomban is érzed szívdobogásodat, alvászavar. Vérvétellel megállapítható.
2015. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vérnyomásom es a pajzsmirigyem is rendben van!
2015. jan. 8. 16:39
 4/6 anonim válasza:
Ugyanez a bajom, csak nekem Marihuána okozta. De több mint 2 éve nem csináltam (8 év után leálltam vele). Nekem is pont ezek a tünetek voltak-vannak meg, nekem sincs semmivel se bajom. Állítólag vannak ilyen "nyugtató-ideglazítók" mint a Valeriana Relax. De háááát, hogy csak attól mennyen normálisan a szívverés. Kicsit húzós.
2015. jan. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ez pánik betegség... semmi bajaa szivednek csak pánik beteg vagy és szorongsz... barátnőm ugyanígy van detto.. és én is vagyok benne csak egy másik változatáb...
2015. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
már maga az pánikbetegségre utal h más embereket kérdezel meg :)
2015. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!