Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Halláskárosodás műtéttel...

Halláskárosodás műtéttel korrigálható?

Figyelt kérdés
3 hónapig inkubátorba voltam és a jobb fülem kb 20%-os, a bal elvileg jó. Meg lehet műteni? Hallókészüléket nem szeretnék használni mert sokat csúfoltak vele és ez sajnos bennem maradt :( Köszönöm előre is a válaszokat!
2015. jan. 9. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Ha hallóideg sérülésed van, akkor kockázatos a műtét. (nekem olyan van) De létezik hallójárati készülékek is, ami egyáltalán nem látszik. Én a fül mögötti nagy hallókészüléket használom és le sz@rom, akik csúfolnak. 32/F
2015. jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen van olyanom ami hallójárati de szerintem nem jó mert hiába rakok bele új elemet a bal fülemnél hallom a változást a jobbnál meg nem. még majdnem rosszabb ha a fülembe van :( Az a baj hogy én nem tudom leszarni hogy mit gondol más sajnos ez egy rossz tulajdonságom..
2015. jan. 9. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj vissza oda, ahol kaptad az eszközt, és mond el a panaszod. Nálunk úgy működik, hogy az orr-fül-gége szakrendelő melletti helyiség direkt így van kialakítva, hogy egy tökéletes hallásvizsgálatot lehet tartani. Vannak eszközeik stb.
2015. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire ismered a hallást javító készülékeket, az egyik cochlearis implantátum ezt nem ajánlom senkinek, sajnos elég csúnyán néz ki, de van másik koponyacsontba ágyazott hallókészülék ezt elfogadnám, állítólag semmi nem látszik... itt egy cikk : [link]


Szegedi Tudományegyetem fül-orr-gégészeti klinikában kérj időpontot, hátha tudnak segíteni...

2015. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy külföldön élek így majd ott kell ilyen ügyben intézkednem, csak remélem hogy van valami műtét mert az lenne a legjobb bár nem tudom mennyire kockázatos..
2015. jan. 9. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!