Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik orrsprayt használjam?

Melyik orrsprayt használjam?

Figyelt kérdés

Sikerült összeszednem egy jó kis vírust,amit későn kezdett el a doki kezelni.Mivel az elejétől kezdve náthás voltam,használtam orrcseppet.A torkom már rendben van,viszont most elkezdett nagyon durván fájni az arcom(valószínű arcüreggyulladás),viszont az orrcseppet már 8 napja használtam,szóval már le is kellett állni róla.A váladék viszont egyáltalán nem akar ürülni az orromból..

A gyógyszertárban Rinofluimucil-t ajánlottak,mert ez arcüreggyulladásra van,viszont az orrcsepp teljesen kiszárította az orromat belül,és úgy érzem,hogy a spraytől ez egyre rosszabbodik.Szerintetek használhatom helyette az Euphorbiumot(homeopátiás orrspray)?

Ezen kívül elkezdtem inhalálni kamillateával is,hátha segít:/

Egyébként holnap reggel megyek orvoshoz,és természetesen tőle is megkérdezem,hogy ilyen esetben mit javasol,csak addig is gondoltam hátha van valaki,aki ugyanebben a cipőben jár/járt,és tud érdemben hozzászólni a dologhoz,esetleg van valamilyen tapasztalata valamelyik orrsprayről:)

17/l



2015. jan. 9. 23:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
reszelt torma és reszelt gyömbér-mézzel sokkal hatásosabb, mint az orrsprék.
2015. jan. 10. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!