Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges-e, hogy a bal...

Lehetséges-e, hogy a bal fülemmel kb fél hanggal mélyebben hallanám azt, amit a jobbal?

Figyelt kérdés

Ez úgy értendő, mintha a bal fülem kb egy fél hangot le transzponálna. Ez főleg magas hangoknál jön ki. Marha zavaró! Füleimet külön külön letakarva elég érezhető a jelenség.

Tegnap előtt kezdődött.


2010. febr. 6. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet le van rakódva a fűlzsír, ami bekövesedet. Menj el fül orr gégészetre nem kell beutaló sem!
2010. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hosszas orvos, kínlódás, vizsgálat, gyógyszer szedés, infralámpa, blalblalblblallblalbla után én magam találtam meg a megoldást, véletlen.

Mostanában nem sportolok, sokat ülök...

Egy kis agyserkentés gyanánt elkeztem gingko biloba kapszulát szedni. S láss csodát, 4 nap alatt rendbe jött a hallásom. Röhej, hogy ennyi szarság ellenére nem tudtak rendbehozni. Inkább irkálják a gyógyszert, meg a mondják a hülyeségeket...

Mostmár így utólagm ha orvos lennék azért eszembe jutna a vérkeringés. Nem egy bonyolult, 200 karakteres latin diagnózis...

2010. okt. 4. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!