Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az esemény utána tablettát a...

Az esemény utána tablettát a házi orvos felírja?

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 20:36
 1/3 A kérdező kommentje:
*utáni
2015. jan. 11. 20:37
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen felirja sot akarmelyik haziorvos akarhol meg ha nem is a tied csak a tajkartyad legyen mindenkepp nalad es vmi amivel a szemelyedet igazolod.

Az ugyeleten is felirjak es barmelyik nogyogyasz is beleertbe az allami eü-t is. csak akarhova is mesz egybol mond hohy surgossegi fogamzasgazlas ugyben vagy ott (kulonben varhatsz orakat vagy haza akarnak kuldeni es az esemeny utani hatassossaga minden oraval egyre csokken a "baleset" utantol.

Nekem az orszag masik vegeben egy vadidegen haziorvos irta fol. De volt akinek szinten nem a lakhelyen egy korhazi nogyogyaszati osztaly eppen ugyeletes nodokija.

Es ismerek olyat akinek a lakcime szerinti rendelointezetenek nogyogyasza (csak mivel elsore nem merte mondani a bejelentkezesen telefonban hogy miert ker idopomtot elhajtottak...utana telefonalt meg egyszer es elmondta na akkor egybol mondtak szaladjon befele soron kivul).

2015. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. és hány órám van bevenni? mert a baleset az tegnap este történt ,de mivel ma reggel indultam haza és hosszú volt az út ezért még most érkeztem meg. így esélyem se volt ma fel íratni. ha holnap veszem be még időben leszek ?
2015. jan. 11. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!