Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 19 éves nő vagyok. Néhány...

19 éves nő vagyok. Néhány hónapja vettem észre magamon, hogy semmire nem tudok koncentrálni, elfelejtek egy csomó mindent és az írás/gépelés nehezen megy. Lehet ez vmilyen betegség jele?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok 20 percig se odafigyelni semmire, folyamatosan egy csomó minden kavarog a fejemben és egyik gondolatomnak se jutok a végére.. Ha mond valaki valamit, azt kb 2 perc után elfelejtem.. A gépeléssel, illetve írással ezelőtt soha nem volt gondom. Persze mindenkivel előfordul, hogy elír valamit, de ez már súlyosabb. Most is, mikor ezt írom, már 20-szor javítanom kellett.. Normálisak ezek a dolgok vagy valamilyen betegség jelei lehetnek?

2015. jan. 12. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Első tippem a kialvatlanság, az szokott rajtam hasonló tüneteket produkálni. Mennyit alszol naponta? Lehet esetleg valami nagyon erős érzés is, mondjuk szerelmi bánat. Próbáld meg lazítani egy kicsit, mondjuk menj el túrázni, gondold át a dolgokat, aludj egy hatalmasat, és nézd meg másnap reggel, hogy változott-e valami. Végső esetben meg olvasd el amit ezen az oldalon írnak, de ne beszéld be hitesd el magaddal, hogy beteg vagy, ha tényleg nem biztos, mert ez erősen pszichológiai alapú szokott lenni. [link]
2015. jan. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A pozitív oldala ha észrevetted,hogy "mindent" elfelejtesz!Az egyáltalán nem baj ha a nem fontos dolgokat elfelejtjük és azokkal foglalkozunk amivel muszáj.A problémádat már megfejtetted azzal"egy csomó minden kavarog a fejemben" ami elirányít téged attól amivel éppen dolgozol.

Mi az a súlyos dolog ami nem hagy téged megnyugodni?


Nem szoktuk az alapvető és a rutin dolgainkat elrontani még akkor sem ha idegesek vagyunk vagy bármilyen más körülmények közé kerülünk.

2015. jan. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült meggyógyulni kérdező?
2022. aug. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!