Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » EU állampolgárként kérhetek...

EU állampolgárként kérhetek aktív eutanáziát Hollandiában? Mennyire kell megindokolni?

Figyelt kérdés
Van valami betegség, ami külsőleg nem tűnik annyira súlyosnak, mint belsőleg. Ne ezt boncolgassuk, hanem, hogy milyen jogi lehetőségei vannak egy magyar állampolgárnak az életből való kulturált távozásra Európában. Ha jól tudom Belgiumban engedik még ezt a törvények. Nem tudom, előny-e, ha beleegyezek az egészséges szervek donációjába is.

2015. jan. 12. 18:34
 1/2 anonim válasza:

OFF:9 mm-es. Józsefvárosban találsz megfelelő szakembereket.


ON: Fogalmam sincs.

2015. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez egy nagyon jo kerdes, es szomoru, hogy nem erkezett ra ennyi ev alatt sem ertelmes valasz… Engem is erdekelne, mert ha pl rakot vagy barmi halalos betegseget diagnosztizalnanak nalam, en is ezer szazalek, hogy e mellett dontenek…
2022. dec. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!