Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat? Mi lehet ez?

Mitől fájhat? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Jobboldalt a petefészkem környékén ilyen görcsölő fájdalmat érzek. Nincs most menzeszem, hasonló érzés mint mikor görcsöl, de mégse olyan. Ez mozdulatokra érzékeny, ha leülök fáj, ha felállok fáj, tehát ha mozgok. Nyomásra is fáj. Elég sokat ettem ma össze, lehet h csak a belekkel van valami? Vagy a petefészek? Mi lehet ez? Elég ritkán jön elő, nem régóta érzem, pár hónapja néha-néha. Aztán egy fél nap-nap múlva elmúlik. 16/L
2010. febr. 6. 22:34
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy esetleg vakbél? most néztem utána, az is jobboldalt van...
2010. febr. 6. 22:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a ciklusod közepén vagy körülbelül, akkor lehet, h' az ovulációt érzed. Én is mindig tudom, mikor van, mert elég jellegzetes görcsökkel jár. A helye és az időtartama is egyezik azzal, amit írtál.
2010. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
20.-a körül kell megjönnie
2010. febr. 6. 23:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor egy átlagos 28 napos ciklussal számolva most vagy a 14-15. napon, amikor a peteérés van. Szerintem azt érzed.
2010. febr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, remélem igazad van :)
2010. febr. 6. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!