Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyomorrontásra van valami...

Gyomorrontásra van valami praktika amitől hamarabb jobban leszek?

Figyelt kérdés
Reggel óta tbbször volt hasmenésem és hánytam is. Van valami amit ilyenkor ehetek vagy ihatok és segít túllenni rajta?
2010. febr. 7. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:

gyömbér.Ne üditő, hanem maga a gyümölcs, vagy zöldség, én sem tudom melyik pontosan :)

Kifejezetten bélproblémákra jó, plusz immunerősítő és baktérium,de le-zz rá. Egy gyökér kb 160 forintba kerül. Írtó erős, de hatásos :)

2010. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy csapott teáskanál szódabikarbónát vegyél be és igyál rá szénsavas vizet. Próbálj meg jó minőségű kólát venni, és ezekből a szénsavas innivalókból jó sokat inni, de csak addig, míg jólesik.

Semmit ne egyél ma már, csak rengeteget igyál. Ha nagyon éhes vagy, egy főtt krumplit kapjál be esetleg.

2010. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ha van otthon Dipankrin, kettőt nyugodtan bevehetsz.
2010. febr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megmaradna benned a B1 vitamin vagy B6 vitamin az jó lenne. Lehet nem is gyomorrontásod van, hanem valami vírus okozza. Hasmenésre széntabletta,Imodium kapcszula vagy ha nincs otthon gyógyszered csepegtessél ecetet kockacukorra. Mást így nem tudok tanácsolni. Igyál sok folyadékot ki ne száradjál. A sóban főtt krumplit is ehetel, gyomorkímélő.
2010. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
pálinka!
2010. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!