Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hegek eltüntetésére bármilyen...

Hegek eltüntetésére bármilyen megoldás? Volt már valakinek hasonló "élménye"?

Figyelt kérdés
Van egy 6 hónapos kis cicám. Kölyök kora óta mióta magamhoz vettem állandóan harap, igazi tigris, vadmacska. Nem lehet hozzáérni (kivéve ha alszik) anélkül hogy ne harapjon szét. De nem is kell feltétlenül hozzáérnem mert oda ugrik hozzám, belém harap és tovább fut. Tele van a karom hegekkel és engem eléggé zavar.
2015. jan. 18. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem van egy égési sérülésből származó félkaros forradásom :)

Arra írt fel a bőrgyógyász egy kenőcsöt ami talán eltüntette volna, de én meg vagyok békélve a hegemmel, nem nagyon kenegettem, csak ideig óráig, szóval nem tudom mennyire hatásos, de kérdezd meg a bőrgyógyászt, hogy van-e még ilyen.

A cicát meg szerintem ivartalaníttasd.

2015. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Párommal neveljük az egyébként tüneményes kis nőstény cicát. Idővel majd szeretnénk kis cicákat ezért nem ivartalaníttatjuk.
2015. jan. 18. 11:39
 3/4 anonim válasza:
Nekem egy propolisz csepp nevű gyógyszertárban kapható folyadékot javasoltak hogy azzal kenegessem, mikor hasonló problémám volt. Nekem nagyon bevált, már egy éjszaka alatt jót tett a hegnek és szerintem nem is lehet drága.
2015. jan. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, utána járok. :)
2015. jan. 22. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!