Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Beres MagneB6-hoz hasonlo...

A Beres MagneB6-hoz hasonlo gyogyszerek?

Figyelt kérdés
Feszenges, stressz, felszabadulasra keresek gyogyszert. Otletek ? A Beres MagneB6-ot lattam a Tv-ben, de 2 hete szedem es semmi. Ki szeretnek probalni mast is. Ferfi vagyok.
2015. jan. 21. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
szex :) randizzál.
2015. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem apad lehetnek a 46 evemmel. Es szerintem az egyik lanyom mele jol is jonnel. Ugyis szeretne az asszony egy fiut, te taknyos kolyok.
2015. jan. 21. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Magnerot. Én ezt ajánlom. Szétrágva.
2015. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pedig az első se mondott hülyeséget igazából. :D

A magne B6 is jó lesz, de ne ennyi idő után várd a csodát. Vannak homeopátiás nyugtató hatású szerek, teák, esetleg azokat ajánlom még.

Ezek mellett mindenképp sportolj valamit, az is levezeti a feszültséget. És hosszú távon a stresszfaktor kiiktatása a megoldás.

2015. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Brandenburg Neuró engem egy elég súlyos generalizált szorongásból gyógyított meg. Sedatific PC homeopátiás szer, de meglepően hatásos. Aloevera gél, citromfű tea. Este pedig Valeriána Relax egy vagy két szem. A fiam hasonló korú mint te vagy és ezeket ajánlottam neki is amikor kikészült idegileg. Ezeket akár egyszerre is alkalmazhatod.
2015. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen utolso 3.:)
2015. jan. 23. 04:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!