Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom, ha belekap...

Lehet valami bajom, ha belekaptam az anyajegyembe?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, a nyakamon van több is, és egy picit nagyobbak a többinél (nem kell gigantikus méretre gondolni) és ma este viszketett a nyakam és véletlenül belekaptam, egy kicsit vérzett de nem sokat, megmutattam anyának, azt mondta, hogy nem baj..de már aludt és úgy keltettem fel, iylenkor szinte nem is emlékszik h mit mondd ezért kérdezem itt mert nagyon aggódok, hogy el kellene menni bőrgyógyászhoz?

2015. jan. 24. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak ha valami elváltozást látsz rajta gyógyulás után: megnő, vagy elszíneződik - de minden anyajegyre oda kell figyelni. Sajna előfordul, hogy az ember így jár, meg fog nyugodni, ne félj.
2015. jan. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, remélem nem lesz semmi baj :( csak a közepe vérzett egy nagyon kicsit, ott látszik rajta közelről, messzebbről nem látszik
2015. jan. 24. 23:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Oké, ne aggódj miatta. Nekem volt már ennél sokkal durvább is, mégse lett semmi :)
2015. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én belekaptam már többször is, de még sosem vérzett..hát az biztos, hogy ma sem alszok, tegnap is éjfélkor aludtam el és 5-kor keltem, mert nem tudtam aludni...most meg az anyajegy miatt nem fogok tudni
2015. jan. 24. 23:18
 5/7 A kérdező kommentje:
ez amúgy, hogy fertőződhet el? vagy mitől függ?
2015. jan. 24. 23:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem fertőződik el, a kezedtől ilyen picurka seb semmiképp. Ne aggódj már! Pici, felületi sérülés. Az anyajegyen érzékenyebb a bőr, ezért van, hogy vérzik egy pici belekapástól is. Lehet, hogy pár napig érzékeny lesz, de ez normális. Aludj nyugodtan. Ha nagyon idegesít a dolog, valamilyen alkohollal lefertőtlenítheted, tegyél vattára és kend be, de totál felesleges, csak azért írom, hogy ha ez kell a megnyugvásodhoz, akkor hajrá :)
2015. jan. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2015. jan. 25. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!